Emülgatör Ürünlerimiz Genişliyor!

Tekstil, zirai ilaçlar ve bitki koruma, madeni yağ, pamuk toplama, örme yağı gibi özel endüstriyel ürünlere yönelik müşteriye özel Emülgator paketleri hazırlanmakta ve urun çeşitliliği sürekli olarak genişletilmektedir.

Çeşitli tiplerdeki baz yağların, ağır alkilatların (heavy alkyl benzene), wax, kondensasyon ürünleri, trigliseritler, bitkisel yağlar, reçineler gibi farklı kimyasal yapı ve özelliğe sahip kimyasalların emülsiye edilmesine yönelik özel ürünler BESER KİMYA bünyesinde geliştirilmektedir.

BESER BHP, BESER BYE ürünümüzden edindiğimiz uzun tecrübeler sonrasında ürünün çok daha üst segment kaliteye yükseltilmiş formudur. metal işleme sektöründe kullanıma yönelik mineral yağ bazlı bor yağı üretimi için kullanılan universal bir emülgatördür.

BESER HYE-642 silikon yağının makroemülsiyonlarının hazırlanmasında kullanılan bir PDSM – silikon yağı emülgatörüdür. 

BESER HBE, ağır alkilat emülgatörü olup yüksek sertlikteki sularla stabil emülsiyonlar veren HAB a özel olarak geliştirilmiş bir emülgatör paketidir.

BESER HYE-100, sert sulara karşı mükemmel derecede stabil, antistatik, ve yağlayıcı bir emülgatör paketi olup spindle oil ile refraktometre faktörü vermektedir.

BESER PTS-200 pamuk toplama solventi emülgatörü olup SN100 ile birlikte ağır sertlikteki sulara özel bir pakettir.

BESER OYE – Örme makinesi yağı üretiminde %8 oranında group 3 baz yağı ile karıştırılarak kullanılan ve ısıl işlem dayanımı ve yıkanabilirliği yüksek bir özel emülgatör paketidir.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn