Emülgatör Ürünlerimiz Genişliyor!

Tekstil, zirai ilaçlar ve bitki koruma, madeni yağ, pamuk toplama, örme yağı gibi özel endüstriyel ürünlere yönelik müşteriye özel Emülgator paketleri hazırlanmakta ve urun çeşitliliği sürekli olarak genişletilmektedir.

Çeşitli tiplerdeki baz yağların, ağır alkilatların (heavy alkyl benzene), wax, kondensasyon ürünleri, trigliseritler, bitkisel yağlar, reçineler gibi farklı kimyasal yapı ve özelliğe sahip kimyasalların emülsiye edilmesine yönelik özel ürünler BESER KİMYA bünyesinde geliştirilmektedir.

BESER BHP,  metal işleme sektöründe kullanıma yönelik mineral yağ bazlı bor yağı üretimi için kullanılan universal bir emülgatördür.

BESER HYE-100, HYE-150, HYE-180 SN80, SN100 ve SN150 gibi mineral yağların harman yağı ya da pamuk toplama solventi üretiminde kullanılan yüksek emülsiyon stabilitesi veren ve en az 100 DH su sertliğinde stabilitesini koruyan emülgatörlerdir.

BESER HYE-642 silikon yağının makroemülsiyonlarının hazırlanmasında kullanılan bir PDSM – silikon yağı emülgatörüdür. 

BESER HBE, ağır alkilat emülgatörü olup yüksek sertlikteki sularla stabil emülsiyonlar veren HAB a özel olarak geliştirilmiş bir emülgatör paketidir.

BESER OYE – Örme makinesi yağı üretiminde %8 oranında group 3 baz yağı ile karıştırılarak kullanılan ve ısıl işlem dayanımı ve yıkanabilirliği yüksek bir özel emülgatör paketidir.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn